Multipůjčka

multipujcka logo

Chcete půjčku, ale nevíte od koho? Nemáte čas komunikovat se všemi společnostmi samostatně? Máte strach ze zamítnutí? Máme pro Vás řešení!

Vyplňte jednoduchý formulář a my celou administrativu vyřídíme za Vás. Zjistíme, kdo Vám může nabídnout nejvýhodnější podmínky půjčky a vše domluvíme. Budete kontaktováni pouze společností, která Vám může půjčit. Šetřete svůj čas a nervy; chtějte multipůjčku.

 

Po vyplnění žádosti se Vám zobrazí seznam poskytovatelů, kteří Vám mohou půjčit. Systém Multipůjčka bere v úvahu všechny zadaná kritéria jako výši půjčky. Mimo to ale vyhodnocuje i mnoho dalších skrytých vlastností , to vše s cílem najít pro Vás ten nejlepší a nejvýhodnější produkt. Po vyhodnocení Vám systém zobrazí několik společností, které splňují kritéria a vy můžete snadno vybrat kterou z nich oslovíte. Můžete klidně oslovit všechny nabízené a zvýšit tak svou šanci na úspěšné schválení žádosti.

Po výběru společností, které mají Vaši žádost dostat následuje ještě jeden formulář, kde doplníte požadované detaily. Každá společnost chce trochu jiné takže není možné otázky získat dopředu.